Lezen in de zomervakantie

29-06-2021

Beste ouder(s) / verzorger(s) van de aanstaande groep 6/7,

 

Lezen in de zomervakantie. Dat is niet voor alle kinderen even vanzelfsprekend. Maar ik zou het fantastisch vinden als het alle kinderen uit de klas lukt om deze zomervakantie tóch te blijven lezen. Dat voorkomt een zogenaamde leesdip na de vakantie.

 

Speciaal voor de nieuwe groep 6/7 is er een heel spannend verhaal geschreven, door Tosca Menten en Manon Sikkel, twee bekende kinderboekenschrijfsters. Met niet alleen onze eigen school in de hoofdrol, maar ook rollen voor juf Anita, juf Kim en mijzelf. 

 

Elke week komt er een nieuw hoofdstuk online. Met een spannende cliffhanger naar het hoofdstuk van volgende week. Zo komen de kinderen er in 6 weken achter wat er op onze school gebeurt als zij met vakantie zijn! Dat willen ze natuurlijk niet missen. 

 

Via deze unieke link:

 

Verhaal voor groep 6 (https://blinkzomerlezen.nl/lees-portal/ha39he766b44ab3edh4b)

Verhaal voor groep 7 (https://blinkzomerlezen.nl/lees-portal/g36d7gj7i9hfbg7a811c)

 

is de komende 6 weken het verhaal van onze groep te lezen. 

 

Op deze dagen komen de hoofdstukken online: 

Hoofdstuk 1     12 Juli

Hoofdstuk 2     19 Juli

Hoofdstuk 3     26 Juli

Hoofdstuk 4     2 Augustus

Hoofdstuk 5     9 Augustus

Hoofdstuk 6     16 Augustus

Wil je een reminder ontvangen als er een nieuw hoofdstuk klaar staat? Laat dan via die link je emailadres achter en je ontvangt elke week bericht.

 

Leuk als je meedoet. Je zoon of dochter gaat gegarandeerd een hele spannende zomer tegemoet. 

 

Bedankt alvast voor je medewerking.

Fijne vakantie en veel leesplezier!

 

Meester Bram

summervacation summervacation